حضور شرکت فرانگر در نمايشگاه بين المللى صنعت حمل ونقل هوايى وتجهيزات فرودگاهى ايران، ایروپرشیا

اولین دوره‌ از این نمایشگاه، از 24 تا 26 شهریور ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های مطرح صنعت حمل‌ونقل هوایی داخلی و خارجی برگزار شد. از حدود 6 هزار شرکت خارجی (اروپایی، آسیایی و آمریکایی) برای حضور در این نمایشگاه دعوت شد و قرار است نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی «ایروپرشیا» به صورت سالانه برگزار شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتباط مستقیم مصرف‌کنندگان داخلی با تولیدکنندگان شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی است.عمدتا نمایشگاهی مانند کیش بیشتر روی نمایش هوایی تمرکز دارد اما نمایشگاهی ایروپرشیا بیشتر روی عرضه به‌روزترین تجهیزات صنعت هوانوردی تمرکز دارد در همین راستا از صاحبان آخرین فناوری‌هایی که توسط شرکت‌های بزرگ دنیا ساخته شده است برای عرضه محصولات خود در این نمایشگاه دعوت به عمل آمد. این نمایشگاه در تاریخ 24 الی 26 شهریور سال 1396 برگزار گردید.

برج میلاد تهران

حضور شرکت فرانگر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران IranAirshow

درپی انجام نخستین پرواز پرنده سنگین‌تر از هوا در سال ۱۹۰۳ میلادی با اراده “برادران رایت”، نمایشگاههای هوایی نیز به تدریج پا به میدان گذاشتند تا ارائه‌دهنده محصولات هوایی برای متقاضیان و علاقه‌مندان باشند. بر این پایه دهها نمایشگاه در اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان شکل گرفت تا مبیّن توسعه و پیشرفت این فناوری جدید باشد. در ایران عزیزمان هم از بدو ورود هواپیما به ایران مراسم‌های متنوع برگزار می‌شد تا مسئولان و علاقه‌مندان را با این فناوری، ارزش و فواید آن آشنا کند. تا پیش از انقلاب اسلامی این مراسم محدود به ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی می‌گردید، اما به تدریج این کار عمومی‌تر شد تا حدی که اکنون در اقصا نقاط میهن اسلامی از اینگونه نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود که مهمترین آنها در ابعاد بین‌المللی “نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و هوانوردی ایران” می‌باشد که به همت سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان صنایع هوایی، سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه‌های کشور، مجری نمایشگاه و دیگر همیاران داخلی کشور هر دو سال یکبار در جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود. هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران در تاریخ 26 الی 29 آبان سال 1395 برگزار گردید.

برج میلاد تهران

حضور فرانگر در نمایشگاه "Kish Invex 2016"

نمایشگاه کیش اینوکس 2016، با مشارکت 200 شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش برگزار شد. این رویداد بزرگ که در تاریخ 10 تا 13 آبان سال 1395 در سالن خلیج فارس و مرکز دائمی نمایشگاه های کیش برگزار شد، با بازدید هزاران مدیر، مسئول، کارشناس و فعال اقتصادی به محلی مناسب برای تعامل و مذاکره بین بنگاه های اقتصادی تبدیل شد. کیش اینوکس 2016، متشکل از 2 رویداد نمایشگاهی و یک همایش بود که تحت عنوان یک برند توانست بخشی از ظرفیت های اقتصاد ایران را به نمایش بگذارد. بر این اساس، سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور و همایش سرمایه گذاری و توسعه ایران، کیش اینوکس 2016 را شکل دادند که در نوع خود کم نظیر بود. این نمایشگاه با حمایت ارزنده سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران ، دیگر نهادهای اقتصادی و مالی و همچنین صدها بنگاه اقتصادی داخلی و خارجی توسط تیم اجرایی و کمیته علمی شرکت بهاران تدبیر کیش در جزیره کیش برگزار شد

جزیره کیش

حضور شرکت درآمدپردازان فرانگر در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران

این نمایشگاه با حضور بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی و مراکز فعال و شرکت های دانش بنیان در عرصه هوایی و فضایی کشور در تاریخ 4 تا 7 آبان ماه سال 1395 در سایت نمایشگاهی برج میلاد تهران دایر شد. در این نمایشگاه علاوه بر رونمایی از 10 محصول جدید، شرکت های فعال در حوزه هوایی، هوانوردی و فضایی دستاوردهای خود را در زمینه اورهالoverhaul ، ساخت قطعات هوایی، تجهیزات هوانوردی و فضایی عرضه کردند. این نمایشگاه شامل شش بخش تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما، الکترونیک، اویونیک، مخابرات و رادار، صنایع هوایی بدون سرنشین، هوانوردی عمومی و هواپیماهای سرنشین‌دار، آموزش، استانداردسازی و مهندسی مشاور، خدمات فنی و قطعه سازی و فضایی و هوافضا بودهمچنین در این نمایشگاه شرکت های خارجی از کشورهایی مانند آلمان، انگلیس، مراکش حضور داشتند؛ همچنین در زمان برگزاری این نمایشگاه قراردادهای همکاری شرکت های داخلی و خارجی در زمینه صنعت هوایی و فضایی ایران منعقد شد.در طول برگزاری این نمایشگاه سه روزه، نمایش و پرواز پهپادهای ساخت شرکت های ایرانی فعال در طراحی و ساخت این پرنده های پرکاربرد، پرواز پاراگلایدر و پرواز بالگردها درکنار برج میلاد به عنوان برنامه جانبی این نمایشگاه در نظر گرفته شد.

برج میلاد تهران

حضور فرانگر در هشتمین نمایشگاه بازار سفر

نمایشگاه گردشگری بازار سفر تهران (PTM) یکی از بهترین فرصت ها برای توسعه فعالیتهای بازرگانی و تجاری ایران با جهان ، گسترش ارتباطات و همکاریهای اقتصادی ,معرفی ظرفیتهای بالقوه داخلی در صنایع ,ایجاد رقابت سالم داخلی و بین المللی ،تبادل اطلاعات و دانش فنی انتقال فنآوری و تکنولوژی را در اختیار فعالین حرفه ای حوزه گردشگری قرار گرفته است. در این نمایشگاه دفاتر خدمات مسافرتی ، هتلها، مراکز اقامتی و شرکت های فروش تجهیزات سفر و شرکت های بیمه خدمات و محصولات خود را در زمینه سفر ارائه می کنند. از ویژگیهای برجسته این نمایشگاه میتوان به حضور پر رنگ برندهای معتبر آژانس های مسافرتی و گردشگری اشاره نمود. اهداف نمایشگاه گردشگری بازار سفر را می توان معرفی جاذبه های گردشگری , قطب های فرهنگی و تاریخی ایران، ارئه خدمات مسافرتی، معرفی هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی و معرفی خطوط هوائی, دریایی, ریلی و زمینی برشمرد. مشارکت کنندگان نمایشگاه گردشگری بازار سفر، دهکده های توریستی، خطوط هوایی داخلی و خارجی، هتل های بین المللی، آژانس های مسافرتی، برندهای مطرح و لوکس، برگزار کنندگان تورهای داخلی، خارجی، طبیعت گردی، کارگزاران فعال در حوزه جهانگردی، تجهیزات سفر، نشریات تخصصی، بانک ها و بیمه ها و تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با سفرهای لوکس هستند. هشتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 5 الی 7 خرداد ماه سال 1395 برگزار شد.

برج میلاد تهران