محصولات
داستان فرانگر با یک آرزو شروع شد، آرزوی خلق

از همان آغاز راه شعار ما "یک راه ساده تر ..." بود و از همان روزهای اول که پا به میدان گذاشتیم با علم به وجود فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه، مسیر رسیدن به اهدافمان را محکم و استوار دنبال کردیم. در طی این سال‌ها گام‌های بزرگی را در جهت ارائه خدمات برتر به مشتریانمان برداشتیم. استقبال آژانس های هواپیمایی در کشور و همچنین شرکت‌های هواپیمایی نیز گواه همین موضوع است. از سال 1387 که کارمان را آغاز کردیم، برای خلق آینده‌ای بهتر دور هم جمع شدیم، هر روز جمع ما بزرگ و بزرگ‌تر شد و ما هم به آرزویمان نزدیک‌تر...

تیم ما یک مجموعه‌ی جوان و خوش فکر است که هر لحظه به دنبال ارائه یک راهکار جدید و کشف یک راه ساده تر است. ما تحقیق می‌کنیم، ما برنامه‌ریزی می‌کنیم، ما ترســـیم می‌کنیم ، ما طراحی می‌کنیم و ما می‌سازیم، هدف ما این است که به رؤیای شما از آینده‌ پروبال دهیم و شما را به آینده‌ای که لایقش هستید، برسانیم.

در یک‌کلام اعتقاد ما اینست " با فرانگر یک راه ساده تر پیش روی شماست"، و در همین راستا و برای تحقق شعار همیشگی‌مان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. در طی این سال ها تلاشمان این بوده که رفتارمان نشانه احترام کامل به مشتری و تبلور به‌تمام‌معنای جمله "همیشه حق با مشتری است" باشد.از همان ابتدای راه در تمام مراحل دست در دست مشتریان خود بوده‌ایم، اولویت اول ما همواره شناخت دقیق نیازهای مشتریانمان بوده است و برای رفع این نیازها از تمامی اندوخته های علمی و فنی خود استفاده کرده‌ایم.

ما برآنیم که راه‌حلی ساده‌تر برای دغدغه‌های مشتریان خود ارائه دهیم و در همین راستا تا رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب همراه مشتریانمان خواهیم ماند. مهم‌ترین ارزش در فرانگر مشتری مداریست و همواره بر این باور بوده ایم که شنیدن سخن مشتری برای ما بهترین راهنما در جهت پیشرفت خواهد بود. باور داریم باید محصولات و خدماتمان گونه‌اي باشد که مشتري را شگفت زده نموده و وي را به وجد آورد و همواره سعی ما بر این است که با رعایت استانداردها در سطح جهانی کیفیت کارمان را روز به روز بالاتر ببریم. مأموریت ما طراحي و توليد نرم‌افزارهاي تخصصي است از لحاظ کيفيت، حجم فروش، پشتيباني محصولات و رضايت مشتريان، پيشرو باشد.

اکنون پس از این سال‌ها فرانگر با کوله باری از تجربه و به پشتوانه مشتریان خود در پی برداشتن گام‌های بلندتر و استوارتر از گذشته است، باور داریم که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود می‌توانیم گامی نو در جهت پیشبرد اهداف صنعت هوایی و گردشگری کشور برداریم.