محصولات
چرا انتشار اخبار در فرانگر؟

فرانگر پلتفرمی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید فرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی کسب و کار خود را بصورت کارآمدتری انجام دهید. از جمله اهدف فرانگر برای ایجاد این پلتفرم خبری دسترسی آسان و شفاف شرکت‌ها و کسب و کارها به رسانه‌ها، افزایش شفافیت فضای رسانه‌ای در حوزه صنعت گردشگری و حمل و نقل هوایی، ایجاد عدالت رسانه‌ای برای فعالان در این صنعت، ارتقاء فعالیت‌های روابط عمومی و اطلاع رسانی کسب و کارها و کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط برای شناخت ظرفیت های خبرسازی و انعکاس موفقیت ها و دستاوردهای خود می باشد.

تولید اخبار و محتوا

فعالیت‌های روابط عمومی و بازاریابی محتوایی که از موثرترین رویه‌های روز هستند، با استفاده از پلتفرم خبری فرانگر قدرت بیشتری خواهد داشت، تولید اخبار و محتوا برای شرکت‌ها امری دشوار، گران و زمانبر است، ما سعی کرده ایم با ارایه ایده‌های تولید خبر و محتوا تا حد زیادی همراه شرکتها در این مسیر باشیم.

بازاریابی آنلاین

با استفاده از پلتفرم خبری فرانگر شما می‌توانید ترافیک ایجاد شده از اخبار و محتوای خود را به سایت خود هدایت کرده و با استفاده از تکنیک‌های فروش آنلاین، مشتریان خود را افرایش دهید. استفاده از فرانگر بسیار ارزانتر از تبلیغات آنلاین است، به شما توصیه می کنیم حتما آن را آزمایش کنید.

هدایت ترافیک جستوجو به سمت وب سایتتان

امروزه خبرها به همراه کلمات کلیدی نوشته می‌شوند. اگر این کلمات کلیدی با استاندارهای درست سئو نوشته شوند، جایگاه بسیار بهتری در جستجوهای اینترنتی خواهند داشت. این کار به شما کمک می‌کند خبرتان در جستجوهای اینترنتی بیشتر دیده شده و مخاطب و مشتری بالقوه بیشتری به سمت خودتان جلب کنید.

توجه:

هر رپورتاژ خبری شما می تواند حداکثر شامل دو عکس و دو لینک فالو به وب سایت شما باشد. داشتن لینک فالو در رپورتاژ خبری یکی از بهترین ابزارها برای افزایش اعتبار سایت شما است که اغلب سئوکاران و افرادی که به دنبال افزایش رتبه در موتور جستجوی گوگل هستند از آن استفاده می کنند. رپورتاژ خبری در سایت فرانگر به خاطر داشتن لینک های فالو می تواند تاثیر بسیار بالایی در افزایش اعتبار سایت شما داشته باشد.

توجه:

رپورتاژ شما به صورت دائمی در سایت آکادمی فرانگر قرار داده خواهد شد. مرور اخبار منتشر شده در وب سایت نیز در انتهای هفته در کانال فرانگر در قالب یک پست منتشر می گردند.

راهنما:

متن رپورتاژ خود را در فایل ورد تایپ نمایید و تصاویر مورد نظر خود (حداکثر دو تصویر) را نیز در آن بگنجانید.
کلمات مد نظر خود برای لینک شدن را با رنگ آبی مشخص نمایید و در انتهای فایل خود مشخص کنید این کلمات به چه آدرسی لینک شوند.
رپورتاژ خبری شما پس از بررسی و تایید توسط کارشناسان تا 24 ساعت آینده در سایت قرار خواهد گرفت. هزینه انتشار هر رپورتاژ خبری 50 هزار تومان میباشد.


برای ثبت رپورتاژ خبری خود می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل یا شماره تلفن واحد روابط عمومی اعلام نمایید.
شماره تلفن : 02142560627 آدرس ایمیل : news@faranegar.com